-13%

BOSCH Електриченa дробилка за гранки AHT RAPID 2000

-Моќност на мотор: 2000W

-Капацитет на сечење максимим Ф35мм

– Проток на материјал: околу 90кг/час


Достапност:

Нема на залиха

16,050.00 ден 13,950.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Моќност на мотор: 2000W
  • Капацитет на сечење максимим Ф35мм
  • Проток на материјал: околу 90кг/час
  • Брзина на сечење: 3.650 о/мин.
  • Обртни момент: 14Nm
  • Tежина: 11,5kg
  • Практичен буткач на гранки

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.