-13%

BOSCH Електричен тример ART 35

– Снага на мотор 600 W
– Пречник на круг на сечење 35 cm
– Систем сечење калем за конец/жица
– Брзина сечење 8.000 o/min


6,900.00 ден 5,999.00 ден

Спореди

Опис

  • Снага на мотор 600 W
  • Пречник на круг на сечење 35 cm
  • Систем сечење калем за конец/жица
  • Брзина сечење 8.000 o/min
  • Тежина 4,6 kg
  • Гаранција 2+1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.