-12%

BOSCH Електричен шпорет HKN 39A121

 • Енергетска класа : А
 • Боја : бела
 • 1 x решетка, 1 x универзална тава за печење
 • 3D hot air – печење на 3 нивоа истовремено38,480.00 ден 33,860.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа A
 • Стаклокерамичка плоча
 • 4 плочи за готвење
 • 3D hot air – печење на 3 нивоа истовремено
 • EcoClean Direct: чистењето и да не е потребно поради специјалниот премаз на задниот ѕид кој автоматски ја упива маснотијата
 • 1 x решетка, 1 x универзална тава за печење
 • Потрошувачка на ел. енергија во конвеционален режим: 0,98 kWh
 • Бела боја
 • Тежина 60,3 kg
 • Димензии: 60 x 85 x 60 cm
 • LED дисплеј

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.