-14%

BOSCH Дувалка на лисја/Усисувач ALS 25

– Моќност на мотор: 2500W

-Променлива брзина на стуење на воздух до 300кm/h

-Кеса за прихват: 45L


Достапност:

Нема на залиха

5,900.00 ден 5,100.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Моќност на мотор: 2500W
  • Променлива брзина на стуење на воздух до 300кm/h
  • Проток на волумен: 800m2/h
  • Тежина (дувач на лисја) 3,2 кг. Тежина (усисувач) 4,4 кг.
  • Кеса за прихват: 45L
  • Намалување на количинатана лисја 10:1
  • Обем на испорака: Лента за рамо со постава, картон

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.