-30%

BOSCH Нутри Блендер MMBM 7G3M

 • Боја: инокс
 • Моќност на моторот (max): 350 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Волумен на садот: 0,6 l6,650.00 ден 4,650.00 ден

Спореди

Опис

 • Ексклузивен дизајн
 • Куќиште од нерѓосувачки челик
 • Стакло сад ThermoSafe
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Шишиња 2Go , благодарение на нив, ќе уживате во свеж пијалак или сок насекаде
 • Сад со капацитет од 0,6 l
 • Нож од нерѓосувачки челик
 • Моќност на моторот (max): 350 W
 • 1 стакл.сад 2сада од пластика
 • Боја:инокс
 • LED позадинско осветлување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.