-12%

BOSCH Блендер MMB 64G3M

 • Боја: црна/инокс
 • Моќност на моторот (max): 800 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 3
 • Волумен на садот: 1,5 l9,950.00 ден 8,750.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: црна/инокс
 • Стаклен сад за мешање
 • Волумен на садот: 1,5 l
 • Подвижен регулатор, два степени моментален
 • 3 програми за смути,дробење на мраз и сецкање
 • Со посебен систем за тивка работа
 • Додатни делови:сецко за сецкање и филтер за подготовка на смути
 • Простор за чување на кабелот
 • Моќност на моторот (max): 800 W
 • Димензии (v x š x d): 437 x 196 x 237 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.