-12%

BOSCH Блендер MMB 42G0B

 • Боја: црна
 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Волумен на садот: 1,5 l6,370.00 ден 5,599.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: црна
 • Стаклен сад за мешање
 • Волумен на садот: 1,5 l
 • Подвижен регулатор, два степени моментален
 • Можност за дробење мраз
 • Со посебен систем за тивка работа
 • Простор за чување на кабелот
 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • Димензии (v x š x d): 437 x 196 x 237 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.