-12%

BOSCH Блендер MMB 21POR

 • Боја: бело/црвена
 • Моќност на моторот (max): 500 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Волумен на садот: 1,5 l4,770.00 ден 4,199.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бело/црвена
 • Пластичен сад за мешање
 • Волумен на садот: 1,5 l
 • Подвижен регулатор, два степени моментален
 • Можност за дробење мраз
 • Простор за чување на кабелот
 • Моќност на моторот (max): 500 W
 • Димензии (v x š x d): 419 x 196 x 237 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.