-13%

BOSCH Батериски ножици за жива ограда EasyHedgeCut 12-45

– Батерија: 12V, Капацитет 2,5Ah
– Должина на нож: 45см
– Отвор на заби: 15 mm
– Брзина на нож: 2400h/min


9,300.00 ден 8,090.00 ден

Спореди

Опис

  • Батерија: 12V, Капацитет 2,5Ah
  • Должина на нож: 45см
  • Отвор на заби: 15 mm
  • Брзина на нож: 2400h/min
  • Систем против блокада
  • Тежина: 1,9 кг
  • Обем на испорака: полнач АL 1130CV, КАРТОН
  • Гаранција 2+1 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.