-13%

BOSCH Батериска пила за гранки UniversalChainPole 18

– Снага на мотор: 18V 2,5Ah
– Заштита за врвот на пилата
– Брзина на ланец 4m/s
– Должина на мечот 200мм


12,760.00 ден 11,100.00 ден

Спореди

Опис

 • Снага на мотор: 18V 2,5Ah
 • Заштита за врвот на пилата
 • Брзина на ланец 4m/s
 • Должина на мечот 200мм
 • Подесување на телескопската рачка 2,1 – 2,6m со прекшување на главата
 • Автоматско подмачкување на ланецот
 • Продолжена површина за удобно држење
 • Додатен држач
 • Ергономска рачка со мек рукохват
 • 1Х батерија 18V 2,5Ah
 • Полнач AL1830 CV
 • Трака за носење преку рамо
 • Гаранција 2+1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.