-15%

BOSCH Аспиратор DFT 63AC50

– DFT63AC50 e seria 4, вграден аспиратор со сива лајсна
– Oсветлување: 2 x 3 W LED
– Јачина на светлина: 78 lux
– Класично управување


11,500.00 ден 9,780.00 ден

Спореди

Опис

 • DFT63AC50 e seria 4, вграден аспиратор со сива лајсна
 • Oсветлување: 2 x 3 W LED
 • Јачина на светлина: 78 lux
 • Класично управување
 • Проток на воздух при највисок степен на работа 360 m³ / h
 • 3 степени на работа
 • 1 мотор
 • Ширина 60 см
 • Бучавост min./max. нормално ниво: 62/68 dB
 • Метален филтер за маснотии, погоден за чистење во м. за садови
 • За вградување во цевка од Ø 150 mm (Ø 120 mm применета)
 • Целосна гаранција на производот од 24мес.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.