-12%

BOSCH Аспиратор DFL 064W50

 • Влечна сила 400 m3/ h
 • Ширина : 60 см
 • Копче со 3 брзини
 • Боја : инокс11,250.00 ден 9,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Aспиратор за вградување
 • Ширина : 60 см
 • Боја  : inox
 • Копче со 3 брзини
 • 1 мотор , термо заштита , 2 вентилатора
 • 2×20 W сијалички
 • Опционален филтер на активен јаглен
 • Влечна сила 400 m3/ h.
 • Алуминиумски филтери
 • Бучност: 68 dB
 • Димензии(ШХДХВ): 59,8Х29X20.3 цм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.