-12%

BOMANN Телесна вага PW 1409 FA CB

 • Меморија за 16 корисници
 • Мери во килокрами
 • Голем и лесно читлив дисплеј
 • Работи на батерии1,290.00 ден 1,140.00 ден

Спореди

Опис

 • Електронска телесна вага од стакло за мерење на тежината,телесните маснотии, водата во телото мускулната маса и консумацијата на енергија
 • Меморија за 16 корисници
 • Мери во килокрами
 • Опсег на мерење:2кг-150 кг
 • Мерење на телесните маснотии:1%-60%
 • Мерење на водата во телото:20%-75%
 • Мускулна маса:10%-50%
 • Мерење до 2-150kg, скала од 100г
 • Голем и лесно читлив дисплеј
 • Работи на батерии:2хCR2032( е вклучена)
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.