-14%

BOMANN Рачен запенувач MS 344CB

  • Маталка за пена од инокс
  • Вкусна густа пена за неколку секунди
  • Енергија : 2 батерии АА
  • Лесен за чистење220.00 ден 190.00 ден

Спореди

Опис

  • Маталка за пена од инокс
  • Вкусна густа пена за неколку секунди
  • Енергија : 2 батерии АА
  • Ергономска заоблена рачка
  • Лесен за чистење
  • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.