-12%

BOMANN Пица пан PP 1291CB

 • Пица пан со дијаметар 38 см
 • Стаклен капак
 • Нелеплива надворешност
 • Сила: 1400 WДостапност:

Нема на залиха

2,050.00 ден 1,799.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Пица пан со дијаметар 38 см
 • Стаклен капак
 • Нелеплива надворешност
 • Електричен кабел со термостат
 • Напојување : 230 V / 50 Hz
 • Сила: 1400 W
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.