-12%

BOMANN Мелница за кафе KSW 445 CB

 • Електрична мелница за кафе со грејач
 • Боја : сиво/црна
 • Моќност на моторот (max): 120 W
 • Лесно управување850.00 ден 750.00 ден

Спореди

Опис

 • Електрична мелница за кафе
 • Боја : сиво/црна
 • Моќност на моторот (max): 120 W
 • Лесно управување
 • Куќиште од нерѓосувачки челик
 • Ножеви од нерѓосувачки челик
 • Контејнер од нерѓосувачки челик, хигиенски и со ароматска заштита
 • Транспарентен капак
 • Капацитет на резервоарот за зрна на кафе: 40гр
 • Количината на мелено кафе за 20 шољи кафе
 • Напојување: 230 V, 50 Hz
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.