-12%

BOMANN Машина за режење AS 432

 • Боја : бела
 • Моќност на моторот (max): 150 W
 • 3 ниво на подесување
 • Ширина на режење подесиваДостапност:

Нема на залиха

1,990.00 ден 1,750.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја : бела
 • Моќност на моторот (max): 150 W
 • Сечила од нерѓосувачки челик
 • Ширина на режење подесива
 • Димензии (v x š x d): 280x230x310 mm
 • Стабилноста е загарантирана со гумени ногарки
 • Напојување: 230 V, 50 Hz
 • 3 ниво на подесување
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.