-12%

BOMANN Кујнска вага KW 1420 CB

 • Боја : сива
 • Мери тежина до 5кг
 • Голем ЛЦД дисплеј
 • Функција – Tara930.00 ден 820.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : сива
 • Голем ЛЦД дисплеј
 • Можност за мерење до 5кг
 • 1г отстапување
 • Подесување за мерење во кг или лб
 • Функција – Tara
 • Лесно чистење
 • On/off прекидач
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.