-10%

BOMANN Кујнска вага KW 1411 CB

 • Боја : инокс
 • Мери тежина до 2 кг
 • Прегледен ЛЕД дисплеј
 • Функција – Tara1,060.00 ден 950.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : инокс
 • Мери тежина до 2 кг
 • Прегледен ЛЕД дисплеј
 • Толеранција: 1 гр
 • Лесно чистење
 • Автоматско исклучување
 • On/off прекидач
 • Функција – Tara
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.