-12%

BOMANN Фритеза мала FFR 1290CB

 • Фритеза со ладно куќиште
 • 2 контролни лампи
 • Заштита од прегрејување
 • Сила: 840 w2,260.00 ден 1,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Фритеза со ладно куќиште
 • Термостат за прилагодување на температурата
 • 2 контролни лампи
 • Заштита од прегрејување
 • 1 л капацитет
 • Напојување  : 230 V / 50 Hz
 • Сила: 840 w
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.