-12%

BOMANN Фритеза голема FR 2223CB

 • Фритеза со ладно куќиште
 • Прилагодлив термостат
 • Капак со филтер и прозорец
 • Сила : 1800 W

 


3,330.00 ден 2,930.00 ден

Спореди

Опис

 • Фритеза со ладно куќиште
 • Прилагодлив термостат
 • Сијаличка индикатор
 • Капак со филтер и прозорец
 • Капацитет на маслото 2 л
 • Нелеплива површина
 • Максимална температура : 190 °C
 • Тежина 2,45 кг
 • Напојување : 230 V / 50 Hz
 • Сила : 1800 W
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.