-12%

BOMANN Апарат за палачинки CM 2221 CB

 • Нелеплива надворешност
 • Прилагодлив термостат
 • Сијаличка индикатор
 • Сила : 900 W1,899.00 ден 1,670.00 ден

Спореди

Опис

 • Нелеплива надворешност
 • Прилагодлив термостат
 • Сијаличка индикатор
 • Пластична основа отпорна на топлина
 • Држач за кабелот на дното на апаратот
 • Напојување : 230 V / 50 Hz
 • Сила : 900 W
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.