-12%

BLAGOEVIК Мини шпорет MBS-црн

 • Приклучна моќ: 3,6 кW
 • Димензии (ШxВxД): 31,5 x 57 x 35 cm
 • Рерна 24L
 • Температура на рерната(Мах) 250°CДостапност:

Нема на залиха

7,270.00 ден 6,398.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Приклучна моќ: 3,6 кW
 • Димензии (В x ШxД): 31,5 x 57 x 35 cm
 • Рингла стандардна (лева)- Ø145mm/1,0kW
 • Рингла стандардна (десна)- Ø180mm/1,5kW
 • Димензии на рерна: 20,5 x 36,7 x 32,5 cm
 • Рерна 24L
 • Горен греач 550W
 • Долен греач 550W
 • Максимална температура на рерната 250°C
 • Рерната и 2-те рингли може да работат истовремено
 • Врата од двослојно стакло

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.