-11%

BEKO Машина за перење WTE 7511 B0

– Енергетска класа: А+++
– Капацитет: 7kg
– Вртежи: 1000 врт./min
– Програми: 15

15,690.00 ден 13,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Машина за перење
  • AquaWave технологија
  • Полнење:фронтално
  • Енергетска класа: А+++
  • Капацитет: 7kg
  • Вртежи: 1000 врт./min
  • Програми: 15
  • Одложен почеток
  • Child Lock
  • Потрошувачка на вода годишно: 9899L
  • Потрошувачка на енергија годишно: 173kWh
  • Ниво на бучава: 63/75dB
  • Димензии: 84x60x49cm
  • Гаранција 60 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.