-11%

BEKO Машина за перење WMY 81033 PTLMB3

– Енергетска класа: А+++
– Капацитет: 8kg
– Вртежи: 1000 врт./min
– Програми: 15


20,190.00 ден 17,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за перење
 • Aqua Fusion tehnology
 • Енергетска класа: A+++
 • Капацитет: 8kg
 • Вртежи: 1000 врт./min
 • Програми: 15
 • Електронски контроли
 • Одложен почеток
 • Child Lock
 • Потрошувачка на вода годишно: 11.000L
 • Потрошувачка на енергија годишно: 192kWh
 • Ниво на бучава: 62/76dB
 • Димензии: 85x60x60cm
 • Гаранција 60 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.