-10%

AUX Стоечка клима ASF-H24A4/AHAR1DI-EU

– Ладење: 7.4 KW
– Греење: 9.5 KW
– Фреон: R 410 A
– Проок на воздух: 1200 m³ / h

60,600.00 ден 54,590.00 ден

Спореди

Опис

 • Модел: ASF-H24A4/AHAR1DI-EU
 • Превенција од струен удар: Class 1
 • Волтажа: 220~240 V
 • Фреквенција: 50 Hz
 • Ладење: 7.4 KW
 • Греење: 9.5 KW
 • Потрошувачка на ел. енергија при ладење: 2.28 KW
 • Потрошувачка на ел. енергија при греење: 2.68 KW
 • Фреон: R 410 A
 • Количина на фреон: 1.8 kg
 • Проок на воздух: 1200 m³ / h
 • Внатрешна/надворешна единица, бука 47/56 dB (A)
 • Тежина на внатрешна единица 34 kg
 • Тежина на надворешна единица 53 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.