-10%

AUX Стоечка клима ASF-H 48A5/UR1-6

 • Моќност на ладење: 14000 W
 • Циркулација на воздухот: 35 m3/h
 • Далечински управувач
 • Режим на вентилација на свеж воздух

92,500.00 ден 83,250.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност на ладење: 14000 W
 • Тајмер за вклучување / исклучување
 • Тип: систем на касети
 • Основни режими: ладење / греење
 • Прилагодување на брзината на вентилаторот
 • Внатрешната единица на сплит системот или мобилнат клима (WxHxD): 56 x 191 x 36 cm
 • Циркулација на воздухот: 35 m3/h
 • Греење: 14000 W
 • Потрошувачка енергија за ладење: 5850 W
 • Далечински управувач
 • Потрошувачка енергија за греење: 5850 W
 • Фини филтри за воздух
 • Дополнителни режими
  -режим на вентилација (без ладење и греење)
 • Надворешна единица на сплит систем или климатик со прозорци (ШxВxД): 94,5 x 125,5 x 34 см
 • Други функции и карактеристики:
  -можноста за прилагодување на правецот на протокот на воздух
  -системот против формирање на мраз
 • Функција на меморирање на поставките
 • Режим на вентилација на свеж воздух
 • Режим на сушење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.