-13%

AUX Климатизери ASW-H24B4

 • Енергетска класа: B
 • Капацитет на ладење: 7000 W
 • Капацитет на греење: 7300 W
 • Циркулација на воздухот: 1150 m3/h34,500.00 ден 29,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: B
 • Капацитет на ладење: 7000 W
 • Капацитет на греење: 7300 W
 • Циркулација на воздухот: 1150 m3/h
 • Напојување: (V / Hz / P) 220-240 / 50/1
 • Ниво на бучава: 49/59 dB
 • Квадратура: 40-56 m2
 • Макс. Влезна моќност 3150 W
 • Макс. Внесете струја 16 А
 • Димензии  (ШxВxД) : 800 × 690 × 300 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.