-13%

AUX Климатизери 18ASW-H18E1A4/FCRI

 • Енергетска класа: A
 • Ладење: Капацитет: 5,400 W
 • Греење: Капацитет: 5,500 W
 • Тежина: 11kg26,500.00 ден 22,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A
 • Режим на чекање: 0.5 W
 • Одржување: R410A/1,680g
 • Ладење: Капацитет: 5,400 W
 • Номинална влезна струја: 1,677 W
 • Номинална вредност на струја: 7.3A
 • Греење: Капацитет: 5,500 W
 • Номинална влезна струја: 1,523 W
 • Номинална вредност на струја: 6.6A
 • Проток на воздухот: 960m3/h
 • Тежина: 11kg
 • SEER/SCOP: 6.1/4.0 W/W
 • Димензија: 970 mm x 315 mm x 235 mm
 • Квадратура: 20-40m2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.