-13%

AUX Инвертер клима уред ASW-H12C5A4/QCR3DI +PM 2.5 Филтер

– Моќност 3,5 kW
– Проток на воздухот: 550m3/h
– Квадратура: 20-35m2
– Енергетска класа: A+


42,770.00 ден 37,190.00 ден

Спореди

Опис

 • Во пакет со климата спаѓа и 3m бакарни цевки , бандаж трака, 1.5m кондензациско црево.
 • Енергетска класа: A+
 • Режим на чекање: 0.5 W
 • Одржување: R32/610g
 • Капацитет на ладење:3550 W
 • Номинална потрошувачка – Греење: 0.9 kW
 • Номинална потрошувачка – Ладење: 1.08 kW
 • Номинална влезна струја: 2000 W
 • Номинална вредност на струја: 9A
 • Греење
 • Капацитет: 3520 W
 • Номинална влезна струја: 980 W
 • Номинална вредност на струја:4.33A
 • Проток на воздухот: 550m3/h
 • Тежина: 12kg внатрешна единица , 32kg надворешна единица
 • Димензија: 800mm x 545mm x 315mm
 • Квадратура: 20-35m2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.