-10%

ASUS Лаптоп E410MA-BV1182TS 14″ N4020/4GB/128GB/WIN

Asus
Шифра: 0388749-1-1

– Резолуција:(1366 x 768) HD 16:9
– Процесор: Intel Celeron N4020 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz, 2 cores)
– Графика: Intel UHD Graphics 600
– Внатрешна меморија:4GB DDR4


23,700.00 ден 21,330.00 ден

Спореди

Опис

 • Дисплеј:14.0″ (35.5cm)
 • Резолуција:(1366 x 768) HD 16:9
 • Процесор:Intel Celeron N4020 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz, 2 cores)
 • Графика:Intel UHD Graphics 600
 • Внатрешна меморија:4GB DDR4
 • Меморија:128GB SSD
 • Оперативен систем:WIN10
 • Камера:VGA camera
 • Wi-Fi 5 (802.11ac)+Bluetooth 4.1 (Dual band) 1*1
 • Порти
 • 1x USB 2.0 Type-A
 • 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
 • 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C//1x HDMI 1.4
 • 1x 3.5mm Combo Audio Jack//N/A
 • Audio SonicMaster
 • Audio by ICEpower
 • Звучник
 • Микрофон
 • Voice control – Cortana support
 • AC Adapter 4.0, 33W AC Adapter, Output: 19V DC, 1.75A, 33W, Input: 100-240V AC 50/60Hz universal
 • Батерија:42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.