-10%

ASUS Лаптоп E210MA-GJ208TS 11″ N4020/4GB/128GB/WIN

Asus
Шифра: 0388749-1-1-1

– Дисплеј: 11.6″ (29.4cm)
– Резолуција:(1366 x 768) HD 16:9
– Процесор:Intel Celeron N4020 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz, 2 cores)
– Графичка:Intel UHD Graphics 600


24,500.00 ден 22,050.00 ден

Спореди

Опис

 • Лаптоп
 • Дисплеј: 11.6″ (29.4cm)
 • Резолуција:(1366 x 768) HD 16:9
 • Процесор:Intel Celeron N4020 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz, 2 cores)
 • Графичка:Intel UHD Graphics 600
 • Внатрешна Меморија:4GB
 • Меморија:128 GB SSD
 • Оперативен систем:WIN
 • Камера:VGA
 • Аудио:SonicMaster – Audio by ICEpower
 • Wireless Wi-Fi 5(802.11ac)+Bluetooth 4.2 (Dual band) 2*2
 • Порти
 • 1 x HDMI 1.4
 • 1 x 3.5mm Combo Audio Jack
 • 1 x DC-in//1x USB 2.0 Type-A
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C
 • AC Adapter:4.0, 33W AC Adapter, Output: 19V DC, 1.75A, 33W, Input: 100-240V AC 50/60Hz universal
 • Батерија:38WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.