-12%

ART FLAME Рамка за вградување MARINA

 • Беспрекорна и стилски
 • Боја: бела
 • Димензии (Ш x В x Д) : 975 х 1060 х 300 mm
 • Тежина: 27,5 кгДостапност:

Нема на залиха

11,190.00 ден 9,850.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Го прави неговиот дизајн разновиден и погоден за приватни домови и за јавни згради
 • Рамката  “МАРИНА” е направена од висококвалитетен МДФ, насликан во бело
 • Беспрекорна и стилски
 • Боја: бела
 • Димензии (Ш x В x Д) : 975 х 1060 х 300 mm
 • Тежина: 27,5 кг
 • Погоден за камин : “CHRISTINA” и “GALILEO CHROM”

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.