-8%

APPLE Таблет iPad 9 10.2-inch Wi-Fi 64GB ( Space Gray )

– Apple iPad 9 10.2-inch Wi-Fi 64GB ( Space Gray )
– 10.2″ (2160-by-1620 pixels) Retina IPS A13 Bionic chip 64-bit
– iPadOS 15
– 64GB ROM


26,990.00 ден 24,900.00 ден

Спореди

Опис

  • Apple iPad 9 10.2-inch Wi-Fi 64GB ( Space Gray )
  • 10.2″ (2160-by-1620 pixels) Retina IPS A13 Bionic chip 64-bit
  • iPadOS 15
  • 64GB ROM
  • Front camera 12 MP
  • Rear camera 8 MP
  • Bluetooth
  • WLAN
  • Non-removable Li-Po battery up to 10hrs
  • PN: mk2k3hc/a

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.