-10%

APPLE Мобилен телефон iPhone 11

– iOS iOS 13, upgradable to iOS 13.1.2
– Екран:6.1″ Liquid Retina IPS
– Резолуција:828 x 1792 pixels
– Embedded M11 motion coprocessor


51,400.00 ден 46,260.00 ден

Спореди

Опис

 • Iphone 11
 • Мобилен телефон
 • iOS iOS 13, upgradable to iOS 13.1.2
 • Екран:6.1″ Liquid Retina IPS
 • Резолуција:828 x 1792 pixels
 • Embedded M11 motion coprocessor
 • Chipset:Apple A13 Bionic (7 nm+)
 • CPU:Hexa-core (2×2.65 GHz Lightning + 4×1.8 GHz Thunder)
 • Интерна меморија:64GB, RAM 4GB
 • Примарна камера:
  12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.55″, 1.4µm, dual pixel PDAF, OIS
  12 MP, f/2.4, 13mm (ultrawide)
 • Секундарна камера:
  12 MP, f/2.2, 23mm (wide)
  SL 3D camera
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac,dual-band,hotspot
 • Bluetooth 5.0,A2DP,LE,NFC
 • GPS with A-GPS,GLONASS,Galileo
 • Батерија:Li-Ion 3110mAh
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.