-13%

АНР Перач под висок притисок 5K Twins Flow

– Макс. работен притисок: 160 bar / 2300 psi
– Макс. проток на вода: 850 лит/час
– Макс. температура на вода: 50˚Ц
– Јачина на мотор: 2700 W


21,330.00 ден 18,550.00 ден

Спореди

Опис

 • Макс. работен притисок: 160 bar / 2300 psi
 • Макс. проток на вода: 850 лит/час
 • Макс. температура на вода: 50˚Ц
 • Јачина на мотор: 2700 W
 • Напојување V/Hz: 230 / 50
 • Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата
 • Димензии во мм (ДхШхВ): 449х388х895 мм
 • Должина на кабел: 5 м
 • Должина на црево: 8 м
 • Тежина на перачот: 14.6 кг
 • TSS (TotalStop SYSTEM)
 • Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.