-13%

АНР Перач под висок притисок 121 KX-TRA

– Макс. работен притисок: 120 bar
– Макс. проток на вода: 370 лит/час
– Макс. температура на вода: 50˚Ц
– Јачина на мотор: 1400 W


7,690.00 ден 6,690.00 ден

Спореди

Опис

 • Макс. работен притисок: 120 bar
 • Макс. проток на вода: 370 лит/час
 • Макс. температура на вода: 50˚Ц
 • Јачина на мотор: 1400 W
 • Напојување V/Hz: 230 / 50
 • Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата
 • Должина на кабел: 5 м
 • Должина на црево: 8 м
 • Тежина на перачот: 10 кг
 • Димензии (ДхШхВ): 361х307х806 мм
 • Дополнителни елементи: четка, ротирачка четка и пумпица за шампон.
 • TSS (TotalStop SYSTEM)
 • Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.