-14%

ALCATEL Мобилен телефон 2053D

– Екран:2.4″(320x240pix)TFT-TN
– 2 SIM Card slot + TF card
– Меморија:4MB ROM + 4MB RAM
– MicroSD card 32GB


2,900.00 ден 2,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Екран:2.4″(320x240pix)TFT-TN
  • 2 SIM Card slot + TF card
  • Меморија:4MB ROM + 4MB RAM
  • MicroSD card 32GB
  • FM radio
  • Bluetooth 2.1+EDR
  • Батерија:Li-Ion 1400mAh

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.