-13%

ALCATEL Мобилен телефон 1V (5001D)

– Екран:5.5″(480 x 960)
– Chipset:Unisoc SC9863A (28nm)
– CPU:Octa-core (4×1.6 GHz Cortex-A55 & 4×1.2 GHz Cortex-A55)
– Интерна меморија:16GB, RAM 1GB


5,700.00 ден 4,950.00 ден

Спореди

Опис

 • Android OS 9.0
 • Екран:5.5″(480 x 960)
 • Chipset:Unisoc SC9863A (28nm)
 • CPU:Octa-core (4×1.6 GHz Cortex-A55 & 4×1.2 GHz Cortex-A55)
 • Интерна меморија:16GB, RAM 1GB
 • Примарна камера:5MP
 • Секундарна камера:5MP
 • GPS со A-GPS,GLONASS/BDS
 • Bluetooth v4.2,A2DP
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac,dual-band
 • Батерија:2460mAh

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.