-14%

ALCATEL Мобилен телефон 1066D

– Екран: 1.8″ колор екран
– Резолуција: 128 x 160 px
– Димензии: 108.2 x 45 x 12.8 mm
– Камера : 0.08 MP


Достапност:

Нема на залиха

1,270.00 ден 1,090.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Екран: 1.8″ колор екран
  • Резолуција: 128 x 160 px
  • Димензии: 108.2 x 45 x 12.8 mm
  • Камера : 0.08 MP
  • Тежина: 63g
  • Меморија: 4 MB + Слот за SD card
  • СИМ: dual SIM
  • Батерија: 400 mAh
  • ФМ радио

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.