-12%

AEG Сет за убавина LBS 5676

 • Маникир / педикир сет
 • 2/1 ( маникир за нокти и 2 епилатори ) со кутија со додатоци
 • Ергономски дизајнирано куќиште со прекинувач за вклучување / исклучување
 • Лед светилка1,690.00 ден 1,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Маникир / педикир сет
 • 2/1 ( маникир за нокти и 2 епилатори ) со кутија со додатоци
 • Ергономски дизајнирано куќиште со прекинувач за вклучување / исклучување
 • Лед светилка
 • 6 различни додатоци:
  -1 приврзок за полирање,
  -1 прилог за приложување (фини),
  -1 прилог за прикачување (груб),
  -1 конус за подесување (тап),
  -1 мал конус за подесување (зашилен),
  -1 мал конус за подесување (круг)
 • 4-ниво прекинувач
 • Право / лева ротација
 • Практично кутија за складирање
 • Батерија: 2 x 1.5 V AA (батерии не се вклучени)
 • Маникир за нокти
 • Ергономско куќиште со вкл. / исклучување
 • Лесно ракување
 • Темелно и нежно отстранување на влакнат на нозете или дури и повеќе разумни делови на телото како што е, на пример пазувите или линијата на бикини
 • Тример функција
 • Заштитено од прскање на вода
 • Батерија: 2 x 1.5 V AA
 • Тример на веѓа
 • ON / OFF прекинувач
 • Алуминиумско куќиште
 • Батерија: 1 x 1.5 V AAA

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.