-12%

AEG Сет за маникир MPS 5693

 • Практичен уред за козметичка нега на вашите раце и нозе
 • Вклучување / исклучување на држачот
 • 10 различни додатоци
 • Практична кутија за чувањеДостапност:

Нема на залиха

1,475.00 ден 1,299.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Практичен уред за козметичка нега на вашите раце и нозе
 • Вклучување / исклучување на држачот
 • 10 различни додатоци:
  -1 за полирање
  -2 дискови за отстранување на калус (груб / фин)
  -2 дискови за нокти (груб / фини)
  -1 голема додаток конус
  -2 мали додатоци конуси (истакнати / тапи)
  -1 четка за нокти
  -1 кутикуларен туркач
 • Батерија за полнење
 • Ако батеријата е празна, користете ја директно со напојување
 • Индикаторот за полнење светлина
 • Практична кутија за чување
 • Батерија: 1.2 V, 600 mA / h
 • Мрежен адаптер, примарен 100-240 V, 50/60 Hz
 • Излезен напон: DC 3 V

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.