-12%

AEG Пегла за коса HC 5594

 • Боја: Бела
 • 2 во 1
 • Температура до 200°C
 • Јачина : 50 W1,720.00 ден 1,510.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Бела
 • 2 во 1 – употреба на апаратот со или без кабел
 • Тесен апарат за рамнење на косата од коренот до врвовите, погоден и за кратка коса
 • Грејна плоча од керамика за рамномерно распоредување на температурата
 • Температура до 200°C
 • Ергомска рачка
 • Брзо загревање
 • Копче за вклучување и исклучување
 • Индикаторска светилка за спремноста кога е достигната температурата и за полнење
 • Автоматско исклучување
 • Јачина : 50 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.