-12%

AEG Пегла за коса HC 5593

 • Боја: Црна/Инокс
 • 11 електронски температури
 • Температура од 120 до 200°C
 • Јачина : 45 W2,050.00 ден 1,810.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Црна/Инокс
 • Широк апарат за рамнење на косата од коренот до врвовите, погоден и за кратка коса
 • Грејна плоча од турмалин за рамномерно распоредување на температурата
 • Температура од 120 ºC до 200°C
 • Брзо загревање до 1,5 минути
 • 11 електронски температури
 • Копче за вклучување и исклучување
 • ЛЕД показател на спремноста кога е достигната температурата
 • Автоматско исклучување
 • Јачина : 45 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.