-12%

AEG Пегла за коса HC 5590

 • Боја: Црвена
 • 7 електронски температури
 • Температура од 140 до 200°C
 • Јачина : 50 W2,050.00 ден 1,810.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Црвена
 • Тесен апарат за рамнење на косата од коренот до врвовите, погоден и за кратка коса
 • Грејна плоча од турмалин за рамномерно распоредување на температурата
 • Температура од 140 ºC до 200°C
 • Ергомско перфектно ракување со можност на ротација до 30º на лево или десно(0º-15º-30º)
 • Брзо загревање до 1,5 минути
 • 7 електронски температури
 • Копче за вклучување и исклучување
 • ЛЕД показател на спремноста кога е достигната температурата во 3 бои
 • Автоматско исклучување
 • Јачина : 50 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.