-12%

AEG Одземач на влага LE 16

 • Сила 400W
 • Погоден за одземање на влагата на просторија од 25м2
 • Тежина 15 кг
 • Димензии (В/Ш/Д) 59,5х38х20 см

19,950.00 ден 17,550.00 ден

Спореди

Опис

 • Сила 400W
 • Погоден за одземање на влагата на просторија од 25м2
 • Систем на филтрирање со филтер со активен јаглен кој лесно се чисти
 • Капацитет на собирање на водата 16 литри на 24 часа
 • Резервоар 4 литри
 • Вид на кондензација – со компресор
 • 2 нивоа на сила
 • Оптимална работна температура од 5-35Ц
 • Лед дисплеј за приказ на функциите
 • 24 часовен тајмер за програмирање на работата
 • Оптички приказ на преполнетост на резервоарот.
 • Приложено црево за директен одвод на водата
 • Рачка за лесно пренесување на апаратот
 • Тркалца за лесно придвижување на апаратот
 • Електричен кабел 2,2 м
 • Тежина 15 кг
 • Димензии (В/Ш/Д) 59,5х38х20 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.