-12%

AEG HAUSTECHNIK Конвектор WKL 1503 S

 • Јачина 1,5 kw
 • Модерен тенок и рамен дизајн
 • Безшумност при работа
 • Електричен приклучок 220-240 V

5,850.00 ден 5,150.00 ден

Спореди

Опис

 • Јачина 1,5 kw
 • Модерен тенок и рамен дизајн
 • Безшумност при работа
 • Јак алуминиумски дебел грејач
 • Голем избор на саканата температура од 6°C до 30°C
 • Брза и лесна монтажа за на зид
 • Опција за дополнителна нарачка постоље со тркалца
  “Splashproof ” заштита од вода IP 24
 • Двојна заштитна класа
 • Електричен приклучок 220-240 V
 • Боја алпинска бела
 • Грее просторија од 15 м/2
 • Димензии (ВхШхД) : 450x590x100 (mm)
 • Тежина 6kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.