-23%

AEG HAUSTECHNIK Конвектор WKL 1003 S

 • Јачина 1 kw
 • Модерен тенок и рамен дизајн
 • Безшумност при работа
 • Електричен приклучок 220-240 V5,220.00 ден 3,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Јачина 1 kw
 • Модерен тенок и рамен дизајн
 • Безшумност при работа
 • Јак алуминиумски дебел грејач
 • Голем избор на саканата температура од 6°C до 30°C
 • Брза и лесна монтажа за на зид
 • Опција за дополнителна нарачка постоље со тркалца
  “Splashproof ” заштита од вода IP 24
 • Двојна заштитна класа
 • Електричен приклучок 220-240 V
 • Електричен кабел ; 1 m
 • Боја алпинска бела
 • Грее просторија од 10 м/2
 • Димензии (ВхШхД) : 450x445x100 (mm)
 • Тежина 4,6kg.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.