-12%

AEG Фигаро за коса HAS 5582

 • Боја: црна/сива
 • Округла четка со мешани четкици
 • Заштита од прегрејување
 • Јачина : 1000 WДостапност:

Нема на залиха

1,970.00 ден 1,740.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: црна/сива
 • 2 степени на температура 500 / 1000 W
 • Одвоена “cool” типка за фиксирање на фризурата
 • Кукица за закачување
 • Заштита од прегрејување
 • Округла четка со мешани четкици
 • Приклучна сила : 1000 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.