-12%

AEG Фен HT 5686

 • Боја: бела
 • Заштита од прегрејување
 • Ладно дување – COOL SHOT
 • Приклучна сила : 1800 W1,680.00 ден 1,480.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Приклучна сила : 1800 W
 • Заштита од прегрејување
 • Ладно дување – COOL SHOT
 • 2 нивоа на температури
 • Екстремно долг и флексибилен кабел
 • База која се монтира на ѕид за заштеда на простор

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.